Bursa'da halı yıkama

Bursa Halı Yıkama 27-01-2016, 02:59 3 876   

Bursa'da Halı Yıkama

Bursa'da Halı Yıkama    

Bursa'da halı yıkama işi yakın zaman önce başlamış olup hali hazırda yaklaşık 100 firmanın faaliyeti ile devam etmektedir.İzmir ve Ankara'da halı yıkama fiyatları rekabet nedeni ile zarar seviyelerine düşmüştür.Kanımızca Bursa'da bu yöne doğru gitmektedir.Yeni açılan bir firma müşteri kazanmak uğruna fiyat düşürünce aldığı verdiğini korumamakta ve yıl sonunda ya kapatmakta yada karsız kış dönemini altı ay cepten yiyerek geçirmekte. Bu işi yapanlar bu konuda dikkat etmezlerse yakın zamanda fiyatlar dibe vuracak kar kalmayacak kalite düşecek ve şikayetler artacak.Tüketici deki tercih kaliteden ziyade fiyat yönünde, buda bu işin kalitesini kaybetmesinin sebeplerinden.
Yukarıda ki yazımızı yıllar önce yazmıştık. Aradan yıllar geçti ve biz halen sektörümüzde öncü konumda hizmet vermeye devzm ediyoruz şükürler olsun.
O yazıda firmalara, ve hizmet kalitesine değinmiştir. Korkularımız ve kaygılarımız vardı. Fakat sektörümüz beklentimizin tersine daha güzel gelişti, müşteri bilincinin artması ile beraber rekabette kalite öncelik oldu. Bilgi çağındaki bu dönemde gerekenler toplandı alınması gereken dersler alındı her geçen gün üzerilerine yeni şeyler eklendi ve sektör kendi dinamiğini geliştirdi.
Şimdilerde halı yıkama hizmetleri, koltuk temizleme hizmetleri, stor perde yıkama, zebra perde temizleme her biri neredeyse ayrı ayrı içlerinde sektör oluşturacak duruma geldi.
Bu denli gelişmenin sebeplerinden bir tanesi de çalışan bayan sayısında ki artış oldu. Her ne olursa olsun sektörümüz için hayırlı oldu.
Yukarıda ki yazımızı yıllar önce yazmıştık. Aradan yıllar geçti ve biz halen sektörümüzde öncü konumda hizmet vermeye devzm ediyoruz şükürler olsun.
O yazıda firmalara, ve hizmet kalitesine değinmiştik. Korkularımız ve kaygılarımız vardı. Fakat sektörümüz beklentimizin tersine daha güzel gelişti, müşteri bilincinin artması ile beraber rekabette kalite öncelik oldu. Bilgi çağındaki bu dönemde gerekenler toplandı alınması gereken dersler alındı her geçen gün üzerilerine yeni şeyler eklendi ve sektör kendi dinamiğini geliştirdi.
Şimdilerde halı yıkama hizmetleri, koltuk temizleme hizmetleri, stor perde yıkama, zebra perde temizleme her biri neredeyse ayrı ayrı içlerinde sektör oluşturacak duruma geldi.
Bu denli gelişmenin sebeplerinden bir tanesi de çalışan bayan sayısında ki artış oldu. Her ne olursa olsun sektörümüz için hayırlı oldu.


Bursa'da Halı Yıkama İşlemlerinde Temizlik Garantisi


Evlerde kullandığınız halılar uzun süreli kullanımlar sonucu kirlenme ve yıpranma gibi sorunlarla karşılaşır. Bu sorunlar halınızın ömrünü kısaltacağından dolayı halılar düzenli bir şekilde sağlıklı işlemler uygulayan halı yıkama fabrikalarında temizlenerek tekrar kullanıma hazır hale getirilmelidir. Halı Yıkama işlemleri profesyonel işletmeler tarafından günümüzde birçok kentte gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu anlamda Bursa Yıldırım halı yıkama hizmetleri kapsamında halılar garantili bir şekilde temizleme işlemlerinden geçirilerek hem sağlıklı hem de daha uzun ömürlü bir kullanım sağlanır.


Bursa Halı Yıkama Hizmetlerinde Yüksek Memnuniyet


Bursa gibi büyük bir kentte birçok semtte insanlar tarafından halı yıkama işlemleri yaptırılması için her zaman güvenilir firmalar aranmaktadır. Bu noktada güvenilir ve memnuniyet garantisi sunan Bursa halı yıkama hizmetleri konusunda uygun bütçeli işlemler ile ekonomik şekilde halı yıkama hizmetleri vermektedirler. Bu çalışma sistemleri kapsamında halılar ücretsiz servisler aracılığıyla evlerinizden alınarak garantili yıkama işlemlerinden geçirilir ve tekrar ücretsiz servisler aracılığıyla evlerinize teslim edilir. Tüm bu işlemler sırasında en çok önem verilen konu müşteri memnuniyetinin sağlanması olduğu için tecrübeli ekiplerle ve sigorta kapsamında işlemler yapılmaktadır.


Ekonomik Bursa Halı Yıkama İşlemleri


Evet en çok etkilenilen durum ekonomiklik. Birçok zaman müşteriler tarafından halı yıkama işlemlerinde ödenen bütçeler çok yüksek olarak görülebilmektedir. Fakat halı yıkama işlemlerinde verilen garantili hizmet ve kullanılan antibakteriyel sistemler göz önüne alındığında Bursa halı yıkama hizmetleri konusunda güven veren firma tarafından talep edilen ücret gayet ekonomik olmaktadır. Müşterilerin halılarını yıkatmak için firma iletişim bölümleri ile bağlantıya geçerek istedikleri gün ve saati belirtmesi durumunda halılar evlerinden alınarak sistematik temizlik işlemlerinden uygun fiyat garantisiyle geçirilerek sağlıklı ve uzun ömürlü hale getirilirler.

 

Bursa Halı Yıkama Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?


Halılar evlerde mevsim değişikliklerinde temizlenerek kaldırılması veya tekrar kullanılması gereken ev eşyalarıdır. Eşyaların temizlenmesi genel olarak halı yıkama işlemleri ile sağlanır. Bu işlemler kapsamında Bursa Ataevler mahallesi halı yıkama hizmetleri alınması birçok avantaj doğurmaktadır. Öncelikle profesyonel ekip üyeleri tarafından gerçekleştirilen temizlikler, hem halılardaki bakteri yükünü ortadan kaldırırken hem de halılarınız sağlıklı ve dayanıklı hale getiriler. Bunun yanında halıların ilk günü gibi kullanışlı ve temiz görünümlü halini alması sağlanır.


Sistemli Profesyonel Bursa Halı Yıkama Hizmetleri


Halıların yıkanması için belirli bir hizmet sistemi oluşturulması sayesinde tüm müşterilerin memnuniyeti sağlanır. Sistemli bir şekilde Bursa halı yıkama hizmetleri verilmesi işletme açısından da olaylık ve kaliteli sonuçlar sağlar. Bu düzen dâhilinde evlerden etiketlenerek ücretsiz servisler ile teslim alınan halılar tesislere ulaştırılır. Bu halılar türlerine, büyüklüklerine ve kir yüklerine göre ayırılırlar. Sonrasında toz alma işlemleri gerçekleştirilir ve halılar türlerine göre belirlenmiş işlemler için yıkamaya alınır. Yıkama, sıkma ve süzme işlemleri sonrası halılar doğal kurutma odalarına alınarak kurutulur. Kuruma işlemi tamamlanan halılar aynı etiketler ile etiketlenir ve paketlenir. Bu sayede halıların düzenli ve kontrollü bir şekilde temizlenmesi sonrası halılar yine ücretsiz servisler aracılığı ile evlere geri teslim edilirler.


Bursa Halı Yıkama İşlemlerinin Başarı İle Tamamlanması


Bursa halı yıkama işlemlerinin başarı ile tamamlanmasının sağladığı avantajlar ve sistematik yaklaşımı ile en kaliteli Bursa halı yıkama işlemlerini gerçekleştiren firma için en önemli nokta müşterilerin memnuniyetidir. Bunun sağlanması adına son kontrol işlemleri hassas gerçekleştirilen halılar müşterinin memnuniyet onayının alınması ile işlem tamamlanır. Bu noktada halının temizliğinde bir sıkıntıya rastlanmaması ile işlemler başarı ile tamamlanmış olur. Tüm bu uygun ve üstün hizmetlerde uygulanan esnek ve düşük fiyatlarda hizmetlere ayrı bir değer katmaktadır.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle