Hizmette 16. Yıl

Bursa Halı Yıkama 27-01-2016, 02:59 1 964   

Hizmette 16. Yıl


Hizmette 16. Yılımızı Kutluyoruz!


2000 yılında bu serüvene ilk olarak temizlik hizmetleri-yerinde halı yıkama, koltuk yıkama, ilaçlama, stor perde yıkama hizmetleri konusunda konusunda faaliyet göstererek başladık. Yıllarca Bursa'nın her bölgesinde hatta başka şehirlerde de bu hizmetleri verdik.Bursa'da apartman temizliğini firma olarak yapan ilk kuruluşuz. Faaliyet verdiğimiz dallarda bir çok ilkle müşterilerimize hizmetler sunduk. Mesela astım hastaları için özel ev temizliğini Bursa'da yapan tek firma idik o yıllarda.İnsanların sosyal, ekonomik durumlarındaki değişiklik ve beklentiler hizmet verdiğimiz dallarda bazı kollara yoğunluk vermemizi gerektirdi. Yıkama taleplerindeki artışı karşılayabilmek için hemen 2001 yılı başında firmamızı yıkama alanında daha da geliştirmemiz gerektiğini düşünerek yıkama tesisimizi açtık. Türkiye'nin halı yıkama alanında ilk iso 9001 kalite belgesini alan, lokal boyama yapabilen, spesifik lokal tamirler gerçekleştiren, Bursa'da ilk araç giydirmesini yapan firması olmak bizim için gurur vericidir.
Geçen yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeyi işimize olumlu bir şekilde yansıtmaya özen gösterdik. Sürekli yenilik arayışı içerisinde olmamız, farklı problemlerin çözümlerini bula bilmemizde bizlere destek olmuştur. İşe başladığımızdan beri tüm yaptığımız hizmetlerin, yıkanan her halı ve müşterinin m2 hesabı hangi bölgede olduğu ve buna benzer bir sürü kaynak bilgi istatistik şekilde firmamız bilgi bankasına kayıt edilmektedir. Bu kayıtlar bizlere geri bildirimlerde destek olan kayıtlardır. Temel hedefimiz profesyonel hizmet sunarken temeli sağlam ayakları yere tam basan bir kuruluş olmaktır. Bu bağlamda.....
Bursa Halı Yıkama sizlere tam 16 yıldır hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Bu gurur değerli müşterilerimizin sunmuş olduğumuz hizmetlerimize karşılık bizleri tercih etmeleri konusundaki teveccühleri sayesindedir.
Tüm Bursa'ya ve özellikle Tüm Bursa Halı Yıkama müşterilerine bu teveccühlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz.
Nice Nice 16 Yıllara

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle