Halı Yıkama Firması Tavsiye

Bursa Halı Yıkama 30-09-2017, 08:40 884   

Halı Yıkama Firması Tavsiye


  Böyle başlık mı olur diye düşünebilirsiniz. Şayet böyle düşünüyorsanız ya bayan değilsiniz veya ev işleri ile alakanız yok demektir. Çünkü artık günümüzde o kadar halı yıkama firmaları var ve o kadar mağdur olan tüketici var ki halı yıkama işi omuzlarından yük olmaktan çıkan bayanlar dahi bıkkınlık göstererek gene ben yıkayacağım halılarımı der oldu. Böyle durumda iyi bir halı yıkama tavsiyesi bayanların can simidi olacaktır.
 Yukarıda konunun girişinde yazdıklarım böyle bir durum yaşamayanlar için uçuk gelebilir. Fakat bizler sürekli tüketici eğilimleri yönünden anketler yaptırmaktayız. Ve bu anketlerden toplanan verileri değişik şekillerde işleyerek çalışma rotamızı tayin etmekteyiz. Geçtiğimiz yıllarda ki çalışmalarımız gösteriyor ki halı yıkama sektörü gelişim gösterdikçe bu sektörde kayıtsız çalışanlarında sayısında bir artış olmakta. Tabii hal böyle olunca büyük meblağlarla yatırım yapan firmalar ne kadar profesyonel bir hizmet gayreti içerisinde ise diğerleri de kısa zamanda ne kadar kazanırımın peşinde olunca ortaya bu tür problemlerin çıkması içten bile değil.
  Yaşanan problemlerin bir kısmı yukarıda ki anlattıklarımızın paralelinde gelişirken bir kısmı da sektör tecrübesinin olmamasından veya iyi niyetli de olsa yıkama işlemini yeterince doğru bilmemesinden, veya pazarlama tecrübesinin organizasyon yeteneğinin olmamasından kaynaklıdır.
  Örneğin şimdilerde baktığınızda her halı yıkama firmasında bir telaşe. Nedir bu telaşe? Halı yıkama makinesi almam gerekli, yeni halı sıkma makinesi çıkmış gördün mü, tam otomatik halı yıkama makinesi aldım.
  Ya kardeşim bizler ister halı ister koltuk, isterse perde yıkama hizmetleri olsun hepsinde de aynı mantıkla yıkama hizmeti sunmaktayız. Bizlerde ki yıkama mantığı halı olsun, koltuk olsun, perdeler olsun en az temas en fazla sonuç odaklıdır. Yani halıyı temizleyeyim diye 30 fırça altına yatırmanın bir anlamı yok. Neden mi?
Temizlikte Kir: Bir yüzey üzerinde olmaması gereken fazlalık olarak tanımlanabilir. Peki bu ne anlama geliyor? Yüzeyde yüzeyde olmaması gereken maddeler yüzey ile kimyasal bir bağ kurmamış ise buna tozlanma diyoruz. Eğer yüzey ile üzerindeki madde arasında kimyasal bir bağ oluşmuş işe buna kir veya leke diyoruz. Şimdi geldik can alıcı noktaya. Yüzeydeki tozlanma tahmin edeceğiniz üzre elektrikli bir süpürge ile kolayca alınabilmektedir. Fakat durum kir ve leke olunca durum bu kadar kolay değil ama zorda değil. Neden mi? Lekeyi veya kiri çıkarmak için aralarında ki bağı koparmak yeterli olacaktır.
     Yukarıda da bahsettiğim üzere leke kimyasal bir bağ ile oluşur. Yani yapışma, kaynama, iç içe geçme hatta kimyasını değiştirme şeklinde olabilmektedir. Burada önemli olan ne tür bir bağın olduğu ve bu bağın ne şekilde koparılacağıdır.
Yani buradan anlaşılacağı üzere oluşan bağ, kimyasal bir kökten değişme yani yapısal bir değişime sebebiyet vermemiş ise onu çözmek yine ters bir bağ koparma işlemi ile rahatlıkla yapılabilir. Bu işlemi de kimyasal maddelerle yaparız. Fırça burada kimyasalın bağ üzerine iyice yerleşmesini sağlamak ve sürtünme yolu ile bağın koparılmasında faydalıdır. O yüzde bizler ne kadar iyi bir çözücü ile çalışırsak halı, koltuk perde o kadar az sürtünmeye maruz kalacaktır. Hal böyle olunca da bu ürünler uzun yıllar hep diri ve hep yeni kalacaktır.
  Sizlerde Bursa'da en iyi profesyonel halı yıkama firması tavsiyesi nedir diye sorarsanız BURSA HALI YIKAMA AYBA diyebiliriz.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle