halı yıkama

Bursa Halı Yıkama 27-01-2016, 02:59 4 553   

Halı YıkamaBursa Halı Yıkama Firmamız AyBa kuruluşu olup kurulduğumuz tarihten bu yana bursahalıyıkama olarak hizmet vermekteyiz. Halı yıkamacılık gelişen bir sektör. Tabii gelişim rekabeti de beraberinde getirirken bazen doğru yanlış birbirine karışabilmekte. Yaklaşık 16-17 yıl önceleri halı yıkama işleri hanımların kendi kendilerine; her sene, bazen yılda iki üç sefer yardımlaşarak yaptıkları bir seramoni idi. Zor bir o kadarda zahmetli olan bu yıkama işinden dolayı fıtık olanmı dersiniz, kadın hastalıkları ile boğuşan mı? migren belasına düşen mi? İnanın çoğunun temel kaynağı bu.... Ayaktan soğuk almak..

Halı Yıkama Hizmetleri

Bursa Halı Yıkama hizmetleri, sizlere hep iyiyi sunmayı hedefler.Halının temiz olması, ilmik aralarının temizlenmesi, lekelerin çıkarılması, mikroptan arındırma, atık bırakmama, deformasyon, yapısal değişim, tamir, hav kontrol, kurutma, renk analizi, iplik tanımlama, boyanın incelenmesi, astar kontrol, imalat hataları v.b gibi.

Tesisimizde her halı kendi tür ve risk gurubuna göre ve ayrı ayrı yıkanmaktadır. Halılarınızda şampuan ve yumuşatıcı standart kullanılan ürünlerimizdir. Tesisimizde gelberi zaruri olmadıkça kesinlikle kullanılmamaktadır. Havuz sistemiz kesinlikle kullanılmamaktadır. Bizler yıllardır sizlere kusursuz hizmet vermenin çabası içerisinde olduk.

 

Bursa Halı Yıkama'yı diğer firmalardan ayıran özellikleri nedir?

 

1- Bursa Halı Yıkama firmamızda Otomatik halı yıkama makinesi kullanılmamaktadır. Bundan ötürü halılarınız her biri tek tek özenle kontrol edilerek lokal leke alma işlemleri yapılarak temizlenirler. Bu size ne avantaj sağlar ? Bazı halıların kullanım alanlarına göre bazı bölümlerinde yoğun kir birikimi olabilmektedir. Tek tek yıkanan halılarda böyle bir bölge tespit edildiğinde o bölgeye daha yoğun işlem uygulanabilmektedir. Otomatik makinelerde bu işlemi yapma şansınız yoktur.

2- Halı yıkama tesisimizde havuz sistemi kesinlikle yoktur. Havuz sistemli yıkamalar otomatik makine kullanımında olur. Firmanın bunu müşterisine bildirmesi gerekir. Ama ne yazık ki bildirmez.

3- Halılarınızda yumuşatıcı kullanımı. Halılarda yumuşatıcı kullanımı pahalı bir işlem olduğu için halı yıkama şirketleri yumuşatıcı kullanımına pek sıcak bakmazlar.

4- Bitkisel özlü şampuan kullanıyoruz ! kelimesine asla inanmayınız. Bitkisel özlü de olsa diğer şekildede olsa bireysel temizlik yapmadığından, sanayi tipi yüksek sirkülasyonda halı yıkandığından mutlaka çözücüler içeren ve tek yıkamada güzel sonuç verebilecek ve kaliteden ödün vermeden maliyetleri en asgarida tutabilecek bir şampuan kullanımı şarttır. Ama bundan kötüsü bulaşık deterjanı kullananler bile var.

5- Açık tip santrifüj kullanıyoruz. Bu da halılar sıkılırken durulama işlemini tam anlamı ile yapabilmemizi sağlıyor.

6- Bizim yıkadığımız halılar geç kararma yapar bu konuda iddalıyız.

Bizler sizlere hizmet için varız. Kalite için ne gerekli ise onu yapmaya hazırız. Müşteri memnuniyeti bizim en önceliğimizdir. Biliyoruz ki bir firma ne kadar iyi, ne kadar doğru, ne kadar kaliteli bir hizmet verirse o derece kalıcı ve tercih edilen tavsiye edilen olur. Bizler hep

daha iyi nasıl yaparızın arayışı içierisinde olduk. Bizler sizlere hizmet vermekten mutluyuz. Bizlere halı yıkama tavsiyesi verirmisiniz? diye sorarsanız inanın kendimizi gururla tavsiye ederiz.

Birlikte Nice Yıllar Beraber Olmak Temennisi İle.....