Sizde Kaliteyi Seçin!

halı yıkama 27-01-2016, 02:59 2 095   

Sizde Kaliteyi Seçin!

Sizde Kaliteyi Seçin! 
Evet tam 15 yıldır hizmet vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bursahalıyıkama

15 yıldır sizlerin mutlu yüzleri ile tatlı tebessümleri ile gelişti ve olgunlaştı.Bu yolda onlarca kez tökezledik, eksiklerimiz, kusurlarımız, yanlışlıklarımız, acemiliklerimiz, tecrübesizliklerimiz olmuştur. Biz bunları olgunlaşma sürecimizde yapıcı faktörler olarak gördük ve geliştik.Halen de gelişmeye devam ediyoruz. Hizmet sektörü en zor alanlardan biridir. Bu alanda memnun müşteri sayınız ile memnun olmayan müşteri sayınızın oranı 2-3 üzerine çıkmış ise sorun var demektir. Şükür bu oranlara bile yaklaşmadık.

Bursa Halı Yıkama' da Yıkama İşlemleri ve Çeşitleri

Bursa halı yıkama'da verilen hizmet çeşitlilikleri hakkında bilgi vermek gerekirse, bizler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hareket ederek sektörümüzün gereklilikleri olan hizmet çeşitlerinde profesyonelleşmeyi ve bu doğrultuda kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemişizdir. Detay olarak vermiş olduğumuz hizmet yelpazemizi yazacak olursak;

 

1- Halı Yıkama Hizmetleri : Her türlü halının yıkandığı, makine halısıyıkama, el dokuma halı yıkama, nepal halı yıkama, her türlü kilim yıkama, ipek halı, çin halısı, iran halısı, kök boya halı yıkama hizmetleri bu kategoride yer almaktadır.

2- Koltuk Yıkama Hizmetleri : Koltuk yıkama hizmetleri denince, ev koltukları, sinema koltukları, kanepeler, kafe, balo salonu, toplantı salonları sandalyelerinin hepsini kapsayan bir hizmet kategorisidir. Koltuklarınızı yıkadığımızda gözlerinize inanamıyacaksınız.

3- Yorgan - Battaniye Yıkama Hizmetleri : Yorgan yıkamalar, silikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, yün yorgan yıkama gibi kısımlara ayrılır. Battaniye yıkama da bu kategori içerisinde yer almaktadır. Yorgan ve battaniyelerinizin yıkanmasında yüksek memnuniyet garantisi sunulmaktadır.

4- Perde yıkama Hizmetleri : Perde yıkama hizmetleri kendi içerisinde alt dallara ayrılmaktadır. Bunları sayacak olrsak ; stor perde yıkamazebra perde yıkamakruvaze perde yıkamatül perde yıkamakatlamalı perde yıkamadekor perde yıkama , fon perde yıkamajaluzi perde yıkamarustik perde yıkama diye sayabiliriz. 

5- Yerinde halı yıkama hizmetleri : Yerinde halı yıkama hizmetleri evlerde olduğu gibi, toplantı salonlarında, otellerde, düğün salonlarında, kreşlerde, camilerde sunulan bir hizmet çeşididir. Bu hizmetimizden sonderece memnun kalacaksınız.

 

Bursa Halı Yıkama Hizmetlerinde Yüksek Memnuniyet

Bizler müşterilerimize hizmet sunarken onların memnuniyetinin bizlerin geleceği olduğunun bilincinde olarak servisimizi sunarız. Tüm personelimizin ilk öncelikli görevi işini hakkı ile yapması gerektiğidir. Yani müşterinin ödediği ücretin üzerinde alınacak memnuniyet hem müşterimiz memnun edecek, hem personelimizin güvenini tazeleyecek hem firmamızı onurlandıracaktır.

Tabii ki mantık bu olunca, sonucun da yüksek memnuniyet olması yüksek bir ihtimaldir.

Bursa Halı Yıkama İşlemlerinde Temizlik Garantisi

Yapılan her işte böyledir. İşinizi severek yaparsanız başarılı olursunuz. Bizde de durum farklı değil. Bizler yıkama işini seviyoruz. Bu işi severek yapıyoruz. Verilen bir hizmetin neticesinde müşterilerimizin gözlerindeki mutluluğu görmek bizler için tarif edilemez bir gururdur. Onun için hizmetlerimizde temizlik garantisi veriyoruz. Müşterilerimizin bizlere yöneltecekleri dilek ve şikayetler dikkate alınarak iyi yönde gelişmemize sebebiyet vermektedir.

Halı Yıkama İşlemlerinin Başarı İle Tamamlanması

Sadece halı yıkama işlemlerimiz değil; stor perde yıkama, zebra perde yıkama yatak yorgan yıkama, koltuk yıkama, kruvaze perde yıkama tüm hizmetlerimizde sonuç memnuniyet odaklıdır. Onun için bütün işlerimizin sonucu başarı ile tamamlanmıştır.


Eğer firmamızla bu yazıyı okuyana dek tanışmamışsanız sizlere tavsiyemiz...." BİR KERE DENE! GöÖR..." olurdu.

Hemen Denemek İçin : 224 2248571