Halı Yıkama Fiyatları

halı yıkama 1-05-2016, 06:13 1 985   

Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları


Halı yıkama fiyatları, genellikle piyasa konumuna göre belirlenmesine rağmen, firmalar kendi pozisyonlarına göre de fiyatları belirlemektedirler.
Yıkama hizmeti veren firmalar bölge ve şehirlere göre de fiyatları belirlemektedirler. Bölgelerde veya şehirlerde diğer firma rekabetleri, ham madde temini, personel maliyetleri ve servis maliyetleri fiyatları etkileyen en önemli kriterler.
Bursa halı yıkama fiyatları konusunda diğer illere nazaran daha kararlı ve farkların fazla olmadığı şehirler arasındadır. Bunun en önemli sebeplerinin başında halı yıkamacıların belirli dönemlerde bir araya gelmesidir. Bu toplantılarda halı yıkamanın durumu, yaşanan sıkıntılar ve çözümleri, diğer firmaların sektöre ne gibi bir getiri sağladığı, alınacak tedbirler v .s. konular görüşülüp tartışılmaktadır. Bu toplantılarda yeni yıl için yıkama fiyatları da kararlaştırılmaktadır. Kararlaştırılan bu halı yıkama fiyatları, koltuk yıkama fiyatlarıstor perde yıkama fiyatları en asgari düzeyde korunmaktadır.Genellikle bu alınan karar tam anlamı ile uygulanamasa da piyasa fiyat dalgalanması en asgari ölçülerde sağlanmış olmaktadır. Bu da firmaların gelecek için daha umutla bakmalarına ve yeni yatırım yapabilmelerine, değişen koşullara uyum sağlamalarına, çalışan personelde ödenen ücretlerde daha adaletli davranabilmesinde itici etkenlerden olmaktadır.
Bu yıl asgari ücret komisyonundan çıkan karar, petrol türevi ham maddelerdeki fiyat artışları nedeni ile Makine Halısı Yıkama Fiyatı taban olarak 4.00 tl olarak kararlaştırılmış diğer ürünlerin fiyatları ise firmaların kendi koşullarına göre belirlemeleri sağlanmıştır.
Yeni yılımızın tüm halı yıkama firmalarına ve müşterilerimize memnuniyet verici geçmesini temenni ederiz.
Makine Halısı Yıkama Fiyatı m2 4.00 tl
El Halısı Yıkama Fiyatı m2 8.00 tl
Shagy Halı Yıkama Fiyatı m2 5.00 tl
Çin Halısı Yıkama Fiyatı m2 10.00 tl
İran Halı Yıkama Fiyatı kök boya m2 15.00 tl
Koltuk yıkama fiyatları (tkm) 85-110 tl arası
Stor perde yıkama fiyatları m2 6,00 tl

Zebra Perde yıkama fiyatları m2 7.00 tl

Kruvaze perde yıkama fiyatları m2 3.5 tl

Katlamalı perde yıkama fiyatları m2 6.00 tl

Tül perde yıkama fiyatları m2 3.5 tl