Halı Mı Yıkatacaksınız?

halı yıkama 13-12-2016, 11:17 1 730   

 Halı Mı Yıkatacak sınız ?

halı mı yıkatacak sınız 
      Halı mı yıkatacak sınız ? Evlerin vazgeçilmezi, evin nadide dekoru halılar sık sık lekelere maruz kalır. Evin yaramazı her yediği şeyden bir parça bırakır üzerine. Süt, çay, kahve, yemek, kola, çekirdek evde ne yenirse nasiplenir halılar. Tabii ki bu kadar kahrı çekmenin mükafatı olarak bakıma ihtiyaç duyar. Halılarımızın uzun ömürlü olmaları için halı bakımına, halı temizliği ne ihtiyaç duyar ve bu yüzden yıkanmalı halılar. Yıkanmış halılar tekrardan canlı renkleri ile gülümser sizlere.
     Böylece en asgari de iyi bir firma bulma olasılığını arttırabilirsiniz. Müşteri yorumlarına bakabilir, internet sitesini inceleyebilir, gidip yerini görebilir ve ona göre karar verebilirsiniz. Firmamızın bilgi kaynağından yararlanabilirsiniz. Bursa dışındaki tüketiciler için  bilgilendirme de yapabiliriz. 
bizim halı yıkama hizmetlerimiz hakkında makalemizi okuyarak halı mı yıkatacak sınız konusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

    Yılda en az bir kere bazen iki üç kere yıkattığımız halılarımızı temizletmeye verirken bir kaç noktayı göz önünde bulundurmakta fayda var. Öncelikle yıkama hizmeti alırken fiyat ilk kriter olmamalı. Nedeni; halı yıkama fiyatı ilk kriter olursa halı yıkama firmasının kalitesinden söz etmek ve hizmet sonrası memnuniyet garantisinden söz etmek zor olur. Onun için fiyat ilk kriterimiz olmamalı. İlk kriterimiz firmanın deneyimli, kaliteli bir firma olup olmadığı olmalıdır. Unutmayınız ki her müşterinin temizlik anlayışı farklı farklıdır. Mesela komşunuzun beğendiği bir halı yıkama firmasının Halı Yıkama Tavsiyeleri üzerine halınızı yıkattınız. Hizmet kalitesini siz beğenmeyebilirsiniz veya tam tersi onun beğenmediği bir firmanın hizmetinden siz gayet memnun kalabilirsiniz. Demek oluyor ki referansla yıkatmak ta tam doğru bir tercih olamayabilir. Fakat en asgaride denenmişi tercih etmek en azından iyidir. 
     Firma seçerken yapılması gereken sipariş verme esnasında konuştuğunuz kişinin size güven verip vermediğidir. Yani görüştüğünüz kişiyi tartma imkanınız var. Mesela bu işi kaç yıldır yaptıkları, adresleri, herhangi bir belgelerinin olup olmadığı, lekeler hakkında, teslimat hakkında değişik sorular sorarak bir fikir elde edebilirsiniz. Mesela kimyasal olarak ne kullanıyorsunuz? sorusuna karşılık karşı taraf bitkisel özlü şampuan diyorsa bu kişiye güvenmeyin. Çünkü temizlik ürünlerinin hepsinin içerisinde çözücü olmadan sonuç alınamaz. Veya lekeler kesin çıkar mı diye sorduğunuzda evet hanım efendi veya beyefendi biz her lekeyi çıkarırız diyorsa buna inanmayın ve o kişi ile de çalışmayınız. Daha bir sürü soru üretebilirsiniz.
    17 yıldır sizlerin mutlu yüzleri ile tatlı tebessümleri ile gelişti ve olgunlaştı.Bu yolda onlarca kez tökezledik, eksiklerimiz, kusurlarımız, yanlışlıklarımız, acemiliklerimiz, tecrübesizliklerimiz olmuştur. Biz bunları olgunlaşma sürecimizde yapıcı faktörler olarak gördük ve geliştik.Halen de gelişmeye devam ediyoruz. Hizmet sektörü en zor alanlardan biridir. Bu alanda memnun müşteri sayınız ile memnun olmayan müşteri sayınızın oranı 2-3 üzerine çıkmış ise sorun var demektir. Şükür bu oranlara bile yaklaşmadık.
Eğer firmamızla bu yazıyı okuyana dek tanışmamış sanız sizlere tavsiyemiz...." BİR KERE DENE! GöÖR..." olurdu.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle