Korona Virüsüne Karşı Halı Yıkama

halı yıkama 16-03-2020, 05:22 1 207   

Korona Virüsüne Karşı Halı Yıkama Koltuk Yıkama

Koronavirusune Karşı Halı Yıkama

  Korona virüsü şu günlerde dünyanın gündeminde olan ve hepimizi etkileyen tehditkar bir durumdur. Hızla yayılan ve günden güne ölüm sayısının arttığı bu dönemde insanlar kendilerince korona virüsüne karşı önlemler almaya çalışıyor. Korona virüsüne ve diğer gribal ve enfekte bakteriler için sterilizasyon dezenfekte kullanımı ve tercihlerde artmış durumda. Korunmanın bir yönü ise evlerimizde dezenfekte uygulamalar. Bu uygulamaların başında ise korona virüsüne karşı halı yıkama, Perde Yıkama ve koltuk yıkama geliyor.

   Dünyada etkisi ve zararları gün geçtikçe artan virüs tehdidine karşı uzmanlar çözüm arayışında. Bu aşamada bizlere düşen görev ise mümkün olduğunca dışarı çıkmamak ve temaslardan kaçınmak. Çevresel temizlik ve temizlikte devamlılık.

   Firmamız bu konuda Bursa merkez Ve yakın çevre ilçelerine virüse karşı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınız veya koltuklarınız virüslere karşı alkol içerikli ürünlerle temizlenmektedir. 

   Dezenfekte amaçlı bu yıkama hizmetleri normal yıkama zaman diliminde gerçekleştirilip, ürünler kullanıma hazır teslim edilmektedir. Kullandığımız ürünlerin sağlık açısından hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

   Koltuklarınız evlerinizde yerinde yıkama yapılarak korona virüsüne karşı dezenfekte edilmektedir. Sizlerde randevu alarak bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Sipariş İçin 0224 2248571

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle