Bursada Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama 27-01-2016, 02:59 4 326   

Bursa'da Koltuk Yıkama

Bursa'da Koltuk Yıkama      Bursa'da koltuk yıkama hizmetleri denince ilk akla gelen firmalardan biri olmak gurur verici. İşini ciddi, profesyonel, ekip bilinci ile çalışan, müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak kabul eden bir anlayışta olabilmek zaman, tecrübe ve istikrarla olur.

Koltuk Temizleme Hizmetleri

     Koltuklar istemesek de günlük kullanımdan olsun, çevresel etkenlerden olsun kirleniverir. Kirlenince de belirli dönemlerde temizlenmeye ihtiyaç duyarlar. Böyle durumlarda iki seçenek önümüzde belirir. Ya koltukları sileceğiz, veya koltuk yıkama şirketleri ile çalışacağız. Koltuklarda silme işlemi geçici bir çözüm olmakla beraber çok çok tekrar koltuğa zarar verir.Sebebine gelince silme işleminde vakumlama yapılmadığı için kirin çoğu ıslaklık ile koltuğun derinlerine itilir ve zamanla bu kirler koltuk içerisinde balçık oluşturur. Bu balçık ise ehil olmayan ellerle yapılan bir yıkama sonrası veya koltuğa bol miktarda sıvı dökülmesi sonucu koltuk yüzeyinde kusma dediğimiz olayın gerçekleşmesine sebebiyet verir. Eğer bir koltuk yıkama şirketi ile çalışılacak ise koltuk yıkama firması hakkında genel bir bilgi toplamalı araştırılmalı ve ona göre tercih yapılmalıdır. Bursa'da koltuk temizleme firmaları sayı olarak çok olsa da bu işi ciddi manada profesyonel yapan profesyonel koltuk yıkama hizmetleri veren firma sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
   Bursa'da koltuk yıkama hizmetleri sunum şekli olarak iki şekilde yapılmaktadır. Bu iki şeklin birbirinden üstün veya eksik yanları mevcuttur. Koltuk yıkama yapılırken sanayi tipi koltuk yıkama makineleri kullanılmaktadır. Kullanılan bu sanayii tipi koltuk yıkama makinelerinin birde buharlı olanları mevcuttur. Onun için yıkama tekniği açısından buharlı yıkama veya ıslak kuru yıkama diye iki şekilde yıkama yapılır.
    Bursa'da koltuk yıkama ve temizleme işini profesyonel olarak yıllardır yapmaktayız. Diğer bazı firmalara da bu konuda destek vermekteyiz.
Koltuk yıkama işi ayrı bir uzmanlık gerektiren güvene dayalı bir iştir. Koltuğun iyi temizlenmesi, erken kuruması, koku yapmaması, leke kusmaması, lekelerin çıkarılması, kumaş ayrımı v.s dikkat edilecek konular. Koltuk temizliğinde kumaşın cinsine göre , lekenin türü ve miktarına göre yıkama yapılmalı her lekenin kesin çıkacağı beklentisinde olmadan koltuğun kumaşını gereksiz deformasyona sokmadan, gereğinden fazla miktarda kimyasal kullanmadan, ihtiyaçtan fazla ıslatmadan ve yeterince vakumlayarak yıkama işlemini bitirmek gerekir. Bu konuda güveneceğiniz firmamız size bir telefon kadar yakın.