Koltuk Yıkama Servisi

Koltuk Yıkama 30-09-2017, 08:40 837   

Koltuk Yıkama Servisi

 


    Koltuklarınız en az yılda bir kez yıkanmaya ihtiyaç duymaktadır. Bunun için sizlere yakın bir bölgeden koltuk yıkama firması çağırmak en mantıklı davranış olacaktır. Yıkama işlemini yapacak firmanın Koltuk yıkama servisi hangi bölgelere var bunları araştırmak gerekir.
    Bizler Bursa Halı Yıkama firması olarak merkezi Bursa olan ve Bursa'nın merkez tüm ilçelerine ulaşan bir servis ağı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Koltuk yıkama Servis hizmetimiz halı yıkamaya oranla daha geniş bir bölgeye ulaşabilmektedir. Çünkü halı yıkamada işleyen prosedür halıların adresinizden alınıp yıkandıktan sonra tekrar adresinize teslim edilmesi şeklinde iken koltuk yıkama hizmetlerinde ise işleyiş koltuğun yerinde yıkanması ile tamamlanmaktadır. Bu açıdan bakıldığında iki defa servis yapılmadığından halıya oranla daha uzak mesafelere servis imkanı sunulmaktadır.
Genel anlamda hizmet verdiğimiz servis bölgelerimiz sayacak olursak Doğudan Başlayarak; Kestel, Gürsu, Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Mudanya bölgelerinin tamamına servis hizmeti götürmekteyiz.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle