Koltuk Yıkama Firmaları ve Fiyatları

Koltuk Yıkama 27-01-2017, 08:11 788   

Koltuk Yıkama Firmaları ve Fiyatları

 

  Koltuk yıkatırken yıkama firmalarını incelemek ve fiyatları hakkında bilgiler almak yerinde bir davranış olacaktır. Çünkü her firmanın kendi iç düzenlerine göre bir fiyat politikaları bulunmaktadır.
  Bazı firmalar fiyat şablonu içerisine personel maliyetlerini, reklam giderlerini ve diğer giderleri dahil ederken, bazı firmalar ise yoğun iş temposu içerisinde yoğun taleple karşı karşı iken fiyatlandırma kriterlerinde değişiklikler gösterebilmektedirler. Bunlara bir de sektörde ki rekabet ortamı da eklenince fiyat oynamaları kaçınılmaz olabilmektedir.
  Koltuk yıkama firmaları denince bu hizmeti veren herkesin bir firmadan geldiğini sakın düşünmeyiniz. Yani bu hizmetleri resmi firmalar sunarken şahıs olarak ferdi bu hizmetleri sunanlar da var elbet. Bu kişiler normalde başka işlerde çalışırken boş zamanlarında bu tür hizmetlerde vermeye çalışmaktadırlar. Bu kişiler zaman zaman yıkama şirketlerine de fason iş yapabilmektedirler.
  Koltuk yıkama hizmeti alırken tabii ki fiyat bir kriteriniz olmalı fakat ilk kriteriniz olmamalı. Nedenine gelince piyasada ortalama rakamların ne olduğunu inceleyip araştırdıktan sonra eğer sizlere bunun çok altında veya üstünde bir fiyat çıkarılıyor ise burada iyi niyetten söz etmek mümkün değildir. Onun için ortalama fiyatlar çerçevesinde güven veren bir şirket ile çalışmak yerinde bir davranış olacaktır.
Şu an için yani 2016 yılı içerisinde Bursa'da koltuk yıkama fiyatları ortalaması 100 Tl civarındadır. Firmamızda da koltuk yıkama ücretleri 95 ile 130 Tl arasında koltuğun özelliğine göre değişebilmektedir. Sizlerde koltuk yıkatmaya karar verdiyseniz sizlere Bursa halı yıkama koltuk yıkama olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle