Bursa Halı yıkama

Manşetler 17-11-2019, 03:27 5 258   

Bursa Halı yıkama 

 

Bursa Halı yıkama

Bursa halı yıkama sektöründe halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama hizmetleri sunan bir kuruluştur. Vermiş olduğu hizmetlerde özen ve güven esaslı çalışan bursa halı yıkama, servis hizmetleri olarak bursa'nın tüm merkez ilçelerine servis hizmeti götürmektedir. 

Halı Nedir ? : İpekten dokunan ve duvarlarda süs olarak konulan ipek halılar ise metrekaresi 1 milyar lira ile 2 milyar lira arasında satılıyor. 80 santimetrekareden 12 metrekareye kadar değişik büyüklüklerde dokunan ipek halıların her bir metrekaresinde 1 milyon adet ilmek bulunuyor. İnce ilmek ve göz kamaştıran desenleri ile adeta bir tabloyu andıran ipek halılar küçük ebadlı olarak duvarlarda süs olarak kullanılmak üzere dokunuyor. Bu arada 12 metrelik yer halılarını ise devlet başkanları ve çok zengin kişiler kullanmak üzere satın alıyorlar.

 

Yün halılarda ise en kaliteli ürünü Hereke ismi verilen ve metrekarede 300 bin ilmek bulunan halılar oluşturuyor. Metrekaresi 350 milyon ile 450 milyon lira arasında fiyatlarla satılan Hereke halılar incelikleri ile makine halılarından ayırt edilemiyor. Ancak zevk sahiplerinin bildiği Hereke halılarında 7 dağın çiçeği, tebriz, dolmabahçe gibi isim verilen klasik 7 desen uygulanıyor. Hereke’den sonra antik ve milas cinsi tabir edilen tipler geliyor. Bu halılarda ilmek sayıları yüksek olmakla birlikte biraz daha kalın iplik kullanılarak yapıldığı için Hereke’ye göre daha kalın oluyor. Sındırgı ve Yağcı Bedir ise renk ve yün özellikleri ile dikkat çekiyor. Kalın yün iplerlerden yapılan Isparta ve Sındırgı işi bazı halıların fiyatları ise metrekarede 100 milyon liraya kadar iniyor. Ancak yün halılar sıhhıliği, el işi olmaları sebebiyle meraklıları tarafından tercih ediliyor.


  Bursa’da Halı Yıkama Hizmeti Bursa merkez halı yıkama hizmeti sayesinde kirlenen halılarınız en kaliteli biçimde yıkanır. İş yeri ve evlerinizde kullandığınız halıların zamanla temizliğe ihtiyacı olur. Bu nedenle kendi imkanlarınız yerine özel firmalardan destek alabilirsiniz. Çünkü son teknoloji ürünleri ile sağlanan yıkama hizmeti halılarınızı ilk günkü haline getirmektedir. Ücretsiz özel servislerle halılarınız bulunduğunuz yerden teslim alınır. Gerekli yıkama işlemleri gerçekleştikten sonra da tekrar sizlere teslim edilir.En Hijyenik Halılar Bursa halı yıkama hizmetinde en kaliteli halı yıkama makineleri kullanılarak temizlenir. Halının yıkanması, kurutulması ve paketlenmesi gibi tüm işlemlerde otomatik makineler kullanılmaktadır. Siparişleriniz alınır ve numaralandırılır. Kontrollerden geçirildikten sonra yıkama ve durulama işlemleri yapılır. Yıkanan halılar sıkma ve kurutma işlemleri de yapıldıktan sonra son kontrolleri yapılır ve paketleme işlemine girer. Daha sonrasında ise verdiğiniz adrese tamamen temiz ve hijyenik hale getirilmiş şekilde sizlere teslim edilir. Zamanla kirlenen halılar kirin dışında mikroplarını da üzerinde barındırmaktadır. Bu nedenle sağlık açısından hijyenik halılar oldukça önemlidir. Ayrıca yıkama işlemlerinde antibakteriyel ürünler kullanılmaktadır. Böylece gözle görünmeyen tüm mikrop ve kirler tamamıyla temizlenmektedir. Halıların cinsine göre farklı yıkama teknikleri de uygulanmaktadır. Böylece tüm halı türleri kusursuz biçimde yıkanmakta ve hijyenik hale getirilmektedir.Kısa Sürede Temizlenen Halılar Bursa merkez halı yıkama işlemleri için alanında uzman ve deneyimli kişiler hizmet vermektedir. Bu sayede halılar oldukça kısa sürede sorunsuz şekilde yıkanmaktadır. Bursa’da yaşıyorsanız tereddüt etmeden Bursa halı yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Oldukça ekonomik fiyatlara sağlanan bu hizmet sayesinde halılarınız kısa sürede bakımlı ve temiz hale gelecek. Halılarınız zarar görmeden işlemden geçmekte ve sizlere teslim edilmektedir. İstediğiniz zaman kusursuz halılara sahip olmak için halı yıkatma işlemlerine başvurabilirsiniz.
Bursa Halı Yıkama İşlemlerinde Temizlik Garantisi
Evlerde kullandığınız halılar uzun süreli kullanımlar sonucu kirlenme ve yıpranma gibi sorunlarla karşılaşır. Bu sorunlar halınızın ömrünü kısaltacağından dolayı halılar düzenli bir şekilde hijyenik işlemler uygulayan halı yıkama fabrikalarında temizlenerek tekrar kullanıma hazır hale getirilmelidir. Halı Yıkama işlemleri profesyonel işletmeler tarafından günümüzde birçok kentte gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu anlamda Bursa Nilüfer halı yıkama hizmetleri, Bursa Yıldırım halı yıkama hizmetleri, Bursa Osmangazi halı yıkama hizmetleri, Bursa Kestel halı yıkama hizmetleri, Bursa Gürsu halı yıkama hizmetleri kapsamında halılar garantili bir şekilde temizleme işlemlerinden geçirilerek hem sağlıklı hem de daha uzun ömürlü bir kullanım sağlanır.
Bursa Halı Yıkama Hizmetlerinde Yüksek Memnuniyet
Bursa gibi büyük bir kentte birçok semtte insanlar tarafından halı yıkama işlemleri yaptırılması için her zaman güvenilir firmalar aranmaktadır. Bu noktada güvenilir ve memnuniyet garantisi sunan Bursa halı yıkama hizmetleri konusunda uygun bütçeli işlemler ile ekonomik şekilde halı yıkama hizmetleri vermektedirler. Bu çalışma sistemleri kapsamında halılar ücretsiz servisler aracılığıyla evlerinizden alınarak garantili yıkama işlemlerinden geçirilir ve tekrar ücretsiz servisler aracılığıyla evlerinize teslim edilir. Tüm bu işlemler sırasında en çok önem verilen konu müşteri memnuniyetinin sağlanması olduğu için tecrübeli ekiplerle ve sigorta kapsamında işlemler yapılmaktadır.
Ekonomik Bursa Halı Yıkama Hizmetleri
Birçok zaman müşteriler tarafından halı yıkama işlemlerinde ödenen bütçeler çok yüksek olarak görülebilmektedir. Lakin halı yıkama işlemlerinde verilen garantili hizmet ve kullanılan antibakteriyel sistemler göz önüne alındığında Bursa halı yıkama hizmetleri konusunda güven veren firma tarafından talep edilen ücret gayet ekonomik olmaktadır. Müşterilerin halılarını yıkatmak için firma iletişim bölümleri ile bağlantıya geçerek istedikleri gün ve saati belirtmesi durumunda halılar evlerinden alınarak sistematik temizlik işlemlerinden uygun fiyat garantisiyle geçirilerek sağlıklı ve uzun ömürlü hale getirilirler.

Bursa Halı Yıkama ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Bursa halı yıkama kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde 2006 yılında iso 9001 kalite belgesini almış ve müşterilerine kurumsal hizmet vermenin gayreti içerisine girmiştir. Tüm çalışan personeline eğitim destekleri vererek işini seven, kaliteyi ön planda tutan, müşteri memnuniyetinin öneminin bilincinde bireyler olması için çalışmıştır.

Profesyonel Ellerde Bursa Halı Yıkama

Personelimize verdiğimiz bu eğitimler sayesinde profesyonel bir şirket kültürünü oluşturma yönünde gayretlerimiz sonuç vermiş ve bizlerde deneyimli personellerle çalışmanın rahatlığını yaşıyoruz. Böyle olunca müşterilerimiz de memnuniyet içerisinde güvenle hizmet alımlarını sürdürüyorlar.

Yeterli Hijyen İçin Profesyonel Halı Temizliği

Profesyonel anlayız daha detayda işlerin eksiksiz yapılmasına, çevresel şartların düzenlenmesi ile birlikte hijyenik koşullarda hizmet vermenin ayrıcalığı bursa halı yıkamanın başarılarından bir diğeridir.

Bursa Halı Yıkama'da Özenli ve Güvenli Hizmet Ayrıcalığını Yaşarsınız

 Evet bursa halı yıkama da tüm müşteriler özeldir. Gaye müşteri memnuniyeti. Yapılan hizmette alınan ücretin hakkının verilmesi. Çok uzun yıllar tecrübe ettik ki müşteriye güven odaklı ve özenli hizmet sunmanın geri dönüşü sabitlenmiş müşteridir. Bu müşterilerin firma değiştirme kaygıları yoktur.

Yorumlar

Yorum Ekle

 1. #1 Kullanıcı: oifCaeEdfd
  Statüsü: Misafir
  3 Nisan 2020 09:37

  1g4tWe6d1g4tWe6d

              

 2. #2 Kullanıcı: LinkBuilding
  Statüsü: Misafir
  6 Nisan 2020 03:19

  Get your Link Building at half the price of the market today!
  UP TO 600 CHARACTERS of thematic text around the link
  News or Articles
  ONLY THE DONOR'S QUALITY influences on the placement price
  90% OF WEB SITES do not participate in other link exchange markets
  https://vk.cc/9JgpWH

              

 3. #3 Kullanıcı: YurskiiGimerhan
  Statüsü: Misafir
  6 Mayıs 2020 01:40

  Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете.
  Используйте бесплатный тор браузер он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность.
  тор браузер для windows 8

              

 4. #4 Kullanıcı: BTC WAVE
  Statüsü: Misafir
  15 Mayıs 2020 14:14

  Take a ride on the Bitcoin wave and earn $13,000 a day
  You have only 10 MINUTES, to sign up in the system

  https://vk.cc/au67cr