Dekor Perde Yıkama

Perde Yıkama 31-10-2016, 12:16 1 343   

Dekor Perde Yıkama

Dekor Perde Yıkama 
Dekor Perde Nedir ? Fon Perde Nedir ?
Dekor perdeler özel üretilmiş genellikle kalın kumaşlardan üretilen evlere sarayımsı bir hava veren dökümlü bir sürü renk ve model çeşitliliğine sahip adı gibi evlerin dekor ürünleridir. Fon Perde de denir. Dekor perdeler çok eskilerden beri kullanılagelmiştir. Bu perdelerin bir değişik türünü de tiyatro ve sinemalarda görürdük eskilerde.

 

Dekor Perdeler Nerelerde Kullanılır?
Dekor perdeler genellikle salonlarda kullanılan perde türüdür. Evin her yerinde kullanılması onun ağırlığını ve özelliğini kaybettirecektir. Bu perdeler genellikle sabit hareketsiz perdelerdir. Yanlara bağlar sayesinde tutturulurlar. Kruvaze perdelerle kullanımları mükemmeldir. En alta güneşlik olarak stor veya zebra perdeler kullanılmaktadırlar.
Dekor Perdeler Nasıl Temizlenir? Nasıl Yıkanır?
Dekor perdeler çoğunluğu evlerdeki makinelere sığmaz. Sığanları evlerde yıkanabilir yıkama sonrası ütü gerektirir. Söküp takması kolay olmasına karşın ağır olması takma işlemini zorlaştırmaktadır. 
Bu perde türlerinde profesyonel yardım almak sizin yararınıza olacaktır. Unutmayın perde dikmekle perde yıkamak apayrı mesleklerdir. Perde yıkatırken işin ehli firmaları tercih etmelisiniz.
Bu konuda firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

    Perde yıkama sektöründe en son teknoloji ürünleriyle bu hizmeti sunan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinde stor perdelerinizi itina ile yıkmakta ve temizlemektedir. Ücretsiz servis ağımızla yılın her günü dört mevsim sizlere hizmet sunan perde yıkama firmamız, stor perdelerinize ve diğer perde çeşitlerinize bulunan perde yıkama sonrası her türlü leke ve kirleri çıkarma konusunda uzmanlığını kanıtlamış durumdadır. Stor perde yıkama haricinde, zebra perde yıkama, kruvaze perde yıkama, tül perde yıkama, fon perde yıkama hizmeti veren Bursa Dekor Perde Yıkama Firması müşteri memnuniyeti ve insan sağlığını birinci öncelikleri arasında görerek verdiği hizmet kalitesini en üst çizgide tutmaya çalışmaktadır. Evimizi hoş ve güzel gösteren perdeler, hava şartlarına ve hane halkı tarafından kullanış biçimine göre zamanla kirlenir ve çirkin bir görünüme sahip olur. Kirlenen bu perdeler evin dekorasyonunu bozar ve evde bir huzursuzluk ortamı yaratır. Bütün bu sorunlarla karşılaşmamak için perdelerimizi düzenli bir şekilde yıkatmamız gerekmektedir. Bursa perde yıkama firmaları daha yeni yeni bu hizmeti vermeye başlamış sa da Bursa Perde Yıkama firması oyarak yıllardan beri müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz. Perdelerinizi kuru temizleme ve yıkama sayesinde ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde yine bulunduğu yere asmaktayız.
Sipariş için : 0224 215 11 11

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle