Kruvaze Perde Yıkama Hizmetleri

Perde Yıkama 30-09-2017, 08:40 1 446   

Kruvaze Perde Yıkama Hizmetleri

Kruvaze perde yıkama hizmetleri profesyonel hizmet grubundandır.
kruvaze perde yıkama 

Kruvaze Perde Nedir?

     Kruvaze perde eskiden hatta halen yoğun olarak evlerimizde kullandığımız tül perdelerin farklı şekil ve mekanizmadan yapılı türü diyebiliriz. Bu perdeler tülden imal edilmektedir. Tül perdeden farklı olarak bir mekanizma yardımı ile ortadan iki kenara toplanarak açılır.

Kruvaze Perdemi Kendim Evde Yıkayabilir miyim?

Kruvaze perdelerinizi evde yıkamanızı önermiyoruz. Sebebine gelince, evdeki makineler kapasite olarak sanayi tiplerine göre küçüktürler. Kruvaze perdeler ise ağır perdelerdendir. Hal böyle olunca siz perdeyi makineye tepiştirmeye çalışacaksınız. Yıkama sonrası, tabii eğer makine dönüp yıkayabildi ise perdelerinizin yeterince ağarmadığını göreceksiniz. Bazı perdelerde ise dalgalanmalar oluşabilmektedir. Onun için riske girmeden bu perde türlerinde profesyonel bir destek almanızda fayda vardır. Bursa'da perde yıkama hizmeti veren bir kaç iyi firma mevcuttur.

Kruvaze Perdeler Nasıl Yıkanır?

     Kruvaze perdeler tüllere göre ağır perdelerdir. Genellikle evlerde kullanılan çamaşır makinesine sığmazlar. Sığanlar ise çamaşır makinesi çalışırken rahat dönme sağlamadığı için yıkama sonucu iyi bir ağarma olmaz.
     Bu yüzden Bursa'da Kruvaze Perde Yıkama işlemlerinizde kaliteli bir hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bunun için bir telefon etmeniz yeterlidir. Deneyimli personellerimiz perdelerinizi evinizden gelip kendileri sökerek alır ve tertemiz yıkandıktan sonra tekrar perdelerinizi personelimiz takarak hizmetimizi yerine getirirler.
Bursa kruvaze perde yıkama firmaları lideri Bursa Perde Yıkama sizin perdelerinizi pırıl pırıl ediyor. Perde çeşitlerinde, kruvaze perde yıkama, Japon perde yıkama, tül perde yıkama, fon perde yıkama konusunda da en güvenilir perde yıkama firmaları arasındadır. kruvaze perde yıkama fiyatları sıralamasında en ekonomik ve en kaliteli hizmet veren firmamız ücretsiz servis ağı ile hizmette sınır tanımıyor. Anında verilen hizmet karşısında misafirlerinize karşı mahcup olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Kaliteli bir temizlik ve kusursuz bir perde yıkama hizmeti almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Stor perde temizliği önemli bir temizlik sistemi olup bilmeyenler tarafından değil profesyonellerce yapılması gereken bir temizliktir. Aksi taktirde stor perdelerin başta mekanizmaları olmak üzere, ruloları, halatları, apreleri ve aparatları bozulabilir ve yıkama sonrası bir daha kullanılmayabilir. Bu nedenle uzman tarafından yerinden sökülmesi, yıkanması ve yerine takılması gerekmektedir.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle