Dekor - Fon Perde

Perde Yıkama / dekor-fon perde 7-02-2017, 09:52 1 793   

 
Dekor - Fon Perde
Dekor perdeler adından da anlaşılacağı üzere dekor amaçlı kullanılan bunun dışında pek fonksiyonu olmayan perdelerdir. Eve farklı bir hava katmaktadır. Bu perdelerin birde Japon modeli mevcuttur. Bu modellerde mekanizma yardımı ile sağa sola hareket edebilmektedirler.
Desen ve renk seçenekleri çoktur. Son zamanlarda Osmanlı motifleri çok tercih edilir olmuştur. Bu perdelerin alt kısımlarına ahşaptan tutamaçlar da yapılmaktadır.
Dekor-Fon Perde Temizliği Nasıl Yapılır? 
Dekor Perde Yıkama işlemi klasik perdeler gibidir. Kornişten sökülerek makinede yıkanır . Yıkanan dekor perdeler kurumaya yakın ütülenerek yerlerine asılırlar. Bu konuda profesyonel bir yardım almak isterseniz Bursa Halı Yıkama Ayba sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

 

     Yaz, kış, dört mevsim perde yıkama hizmeti sunan firmamız fiyatlar konusunda da en makul ve mantıklı stor perde yıkama fiyatları ile karşınızda. Uçuk kaçık fiyatlarla perde yıkayan firmalara inat hem temizlik kalitesinde hem de perde yıkama fiyatlarında en sağlıklı ve en temiz bir şekilde güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Bursa genelinde hem doğu, hem de batı olarak kısaca Bursa'nın her tarafına servislerimiz mevcuttur. Yerinde sökme, getirip yıkama ve yıkadıktan sonra kuruma sonrası teslimatta yine ekiplerin dikkatli çalışmaları sonucu perdeleriniz yerlerine takılır. Yıkanmak üzere firmamıza getirilen perdelerinizin karışmaması için etiket sistemi uygulamaktadır. Ücretsiz servis ağımızla yılın her günü dört mevsim sizlere hizmet sunan firmamız, stor perdelerinize, dekor perdelerinize ve diğer perde çeşitlerinize bulunan her türlü leke ve kirleri çıkarma konusunda uzmanlığını kanıtlamış personelle hizmet vermektedir.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle