Kruvaze Perde Nasıl Temizlenir?

Perde Yıkama / kruvaze perde 31-10-2016, 11:51 1 079   

Kruvaze Perdeler Nerelerde kullanılır ?
Bu perdelerin en çok kullanım tercihi salonlardır. Fakat isteğe bağlı olarak evin her odasında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çok renk seçeneğine sahip olması kullanım alanlarında kolay uyum göstermektedir.
Kruvaze Perdeler Kullanışlı mıdır ?
Burada sizin zevkinize bağlı olarak sonuç değişmektedir. Mekanizmalı olması bazı kullanıcılar için itici gelmektedir. Çok dökümlü olması bazı kullanıcıları sıkabilmektedir. Sökülüp yıkanıp tekrar takılması bilgi ve tecrübe gerektirir. Ağır perdeler oldukları için evlerdeki makinelerde yıkanması tavsiye edilmez.
Kruvaze Perdeler Nasıl Yıkanır? Nasıl Temizlenir?
Yukarıda da söylediğim gibi bu perdeler ağır ve mekanizmaya sahip perdelerdir. Sökme ve takması zahmetlidir. Tecrübe gerektirir. Zaruri bir durum olmadıkça imkanınız var ise profesyonel bir yıkama hizmeti veren firmadan yardım almanızda yarar vardır. Bu perdeleri temizleme ve yıkama hizmetini perde dikimi yapanlar, satanlar değil yıkama ve temizleme firmaları sizlere profesyonelce sunabilirler.
Perdelerin evlerdeki makinelerde yıkamaya çalışılması neticesinde sıkışmalardan dolayı yırtılmalar, tam olarak deterjanı alamamaktan dalgalanmalar, tam anlamı ile durulanamamasından dolayı deterjanlı kalması söz konusu olabilmektedir.
Fakat evdeki makineniz 10 kg lık ise ve kruvaze perdeniz küçük bir cam için yapılmış ise perdeyi makineye attığınızda dörtte bir boşluk kalıyor ise makinenizde yıkamanızda hiç bir sorun yoktur.
Eğer kruvaze perdelerinizin yıkanmasında profesyonel bir destek almak isterseniz firmamız bu konuda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Sipariş Vermek İçin : 0224 215 11 11

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle