Tül Perde

Perde Yıkama / tül perde 7-02-2017, 09:54 1 104   

 
Tül Perde Nedir?
Perde insanların herhalde yerleşik düzende yaşamaları ile kullanılmaya başlamış ürünlerdir. Perdenin kullanım amacı dışarı ile içeri arasında bir mahremiyet sağlamak ve dışarıdan içeriye giren ışık miktarını ayarlamaktır.
Tüller ise bu görevleri yaparken yarı şeffaf gibi içeriden dışarısı tam olarak görünebilmektedir. Tül perdeler yakın tarihimizde kullanılmaya başlamıştır. Asıl kullanım amacı dekor amaçlıdır. Ev dekorunun bir parçası olan tüller gipürlü gipürsüz, mekanizmalı ve mekanizmasız diye ayırabiliriz.
Tül Perdelerin Temizliği
Tül perde yıkama işini gözünüzde büyütmeyiniz. Tül perdelerin sökülme işlemi en kolay olan perdelerdir. Eğer kornişte stoper yok ise perde bir yöne çekilerek kornişten kurtarılır. Kornişten çıkarılan tül perdeler çamaşır makinesine atılarak yıkanabilir.
Benim bu kadar vaktim yok diyenler için ise Bursa Halı Yıkama Ayba gibi profesyonel perde yıkama firmaları sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaklardır.
Siparişin ardından evinizden alınan perdeleriniz temizlendikten sonra evinizde tekrar yerlerine takılarak hizmet tamamlanır.

     Yaz, kış, dört mevsim perde yıkama hizmeti sunan firmamız fiyatlar konusunda da en makul ve mantıklı stor perde yıkama fiyatları ile karşınızda. Uçuk kaçık fiyatlarla perde yıkayan firmalara inat hem temizlik kalitesinde hem de perde yıkama fiyatlarında en sağlıklı ve en temiz bir şekilde güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Bursa genelinde hem doğu, hem de batı olarak kısaca Bursa'nın her tarafına servislerimiz mevcuttur. Yerinde sökme, getirip yıkama ve yıkadıktan sonra kuruma sonrası teslimatta yine ekiplerin dikkatli çalışmaları sonucu perdeleriniz yerlerine takılır. Yıkanmak üzere firmamıza getirilen perdelerinizin karışmaması için etiket sistemi uygulamaktadır. Ücretsiz servis ağımızla yılın her günü dört mevsim sizlere hizmet sunan firmamız, stor perdelerinize, dekor perdelerinize ve diğer perde çeşitlerinize bulunan her türlü leke ve kirleri çıkarma konusunda uzmanlığını kanıtlamış personelle hizmet vermektedir.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle