hastane temizliği

temizlik / hastane temizliği 27-01-2016, 02:59 2 643   

  • Hastane ekipmanları temizliği

Ameliyathane ve ameliyathane sterilizasyonu Hastane hijyeni ve temizliği

 

 

Hastane temizliği

 

Ayba Temizlik Hastane Temizliği, Hijyen, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer. 

Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz ayba TEMİZLİK hastanelerde,sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır. 
 

AybaTEMİZLİKHastane temizlik hizmetleri konularında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. 11 yıllık kurumsal yapımızla hastane temizlik hizmetleri işlerinizi tecrübeli kadrolarımızla yürütmekteyiz.

Ayba Temizlik insan sağlığına verdiği önemi siz değerli işletmecilerimizin müşterilerine sunduğu hizmette hijyenin sağlanması ve korunmasında, sistemleri organize eden dezenfeksiyon ve hijyen eğitimini, servis ve danışmanlık ile sunan güvenilir ve profesyonel bir iş arkadaşıdır.


- Mutlak hasta memnuniyeti
- Hastane ziyaretçilerinin sağlığını korumak.
- Hastane personelinin sağlığını korumak.
- Hijyenik koşullarda süreklilik ve üstünlük sağlamak...

 

 

 

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle