stor-perde-temizleme-yikama

temizlik / stor perde yıkama 27-01-2016, 02:59 5 335   

stor perde temizleme yıkama

# STOR PERDE YIKAMA

Stor perde temizleme ve yıkama hizmetini yıllardır sunan firmamız bu konuda deneyimli, uzun yıllar bu iş üzerinde hem imalatta ve hemde ev servislerinde çalışmış, işin ehli personellerle çalışmaktadır. Hassas olan bu perdelerin temizliğde bir o kadar itinalı yapılmalıdır. Şu an yaygın olarak kullanılan storlar kada kullanışlı zebra perdeler ve katlamalı perdelerin temizlikleri de firmamızda yapılmaktadır. Bunların dışında tül perde, kruvaze perde, japon perde, fon perde temizlik hizmetleri de itina ile sunulmaktadır. Stor perdeler, zebra perdeler, katlamalı perdeler; son zamanlarda ev dekorasyonu konusunda çok fazla tercih edilen ev aksesuarlarından olmakla beraber, aynı zamanda çok kullanışlı ve kolaylık sağlayan bir dekor ürünüdür.çok çesitli renk seçenekleri mevcuttur. Kumaşları aprelenmiş bu yüzden geç kirlenme olmakta. Kullanım esnasında kırışması durumunda kırışıklık giderilemez. Mekanizmalıdır ve yukarı doğru toplanır. Zebra perdeler iki katlı oluşu ve yatay çizgi desenlere sahip olmasından dolayı adı zebra olarak anılmaktadır. Stor perdelerin kullanımı arttıkça, storların temizliği de ihtiyaç duyulan hizmetler sınıfında yerini almış, bu yönde firmalar kendilerince yöntem geliştirmeye başlamışlardır.

Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Stor Perde temizliğinde ki hizmetimiz sizlerden alınan siparişle başlar evinizde yerinden sökülen perdeleriniz tesisimizde yıkandıktan sonra tekrar evinizde yerine takılarak hizmet tamamlanır. Bu sökme takma işlemine hiçbir ek ücret talep edilmez. Stor perdelerin profesyonel ekiplerce temizliğinin yapılmasında müşteri için çok avantajlar mevcuttur. Bir kere perde söküm takım işleri firma tarafından yapılmaktadır. Yıkama işlemine alınan perdelere hiç bir suratte müdahale etmiyorsunuz. Her şey perde yıkama firmaları tarafından yapılmaktadır.

Perde Yıkama ve Stor Perde Yıkama Hizmetinde Lider Firmayız

Bursa'da perde yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerinde lider olmamızın bir kaç sebebini sayarsak bu hizmeti yaklaşık 18 senedir müşterilerimize sunmaktayız. Perde yıkama işi halı yıkamada olduğu gibi konuya hakimiyet gerektirir. Firmamızda çalışan personellerimiz perdeler konusunda hem bilgili, hem deneyimlidir.

Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bizim İşimiz

Stor perdeler en sevdiğimiz perde türleridir. Yıkanmaları konusunda bizlere fazla zahmet yaşatmazlar. Ve bu konuda hayli iddalıyız. Stor perde yıkama işi bizim işimizdir. Kaliteye güvenin ve kaliteli olanı seçin.

Sizlerde kaliteli ve sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız sizlerde mutlu müşterilerimiz gibi bizi seçin rahat edip kendinizden geçin :)) Ayba temizlik Bursa'da stor perde yıkama konusunda sizlere HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYAR.

 

SİPARİŞ
224 85 71

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle