Zebra Perde Temizleme Yıkama

temizlik / stor perde yıkama 27-01-2016, 02:59 3 175   

Zebra Perde Temizleme Yıkama

 


       Zebra Perde son yıllarda çokça tercih edilen perde türlerindendir. Temizleme ve Yıkama işlemi zahmetli olmasına rağmen yinede tercihe göre kullanışlı perdelerdir. Zebra perdeler stor perdelerin aksine perde tamami ile yukarı çekilmeden de kullanılabilmektedir.

       Üzerindeki desen zebraya benzemesinden dolayı bu ismi almıştır. Çok renk ve desen çeşidine sahiptir. Çift katlıdır. Ön katmanda ki desenin arka taraftakinin üzerine gelmesi ile ya ışık geçirgen veya geçirgen olmayan bir hal almaktadır.

       Zebra perde temizleme ve yıkama işlemi stor perdelerinkine benzemesine rağmen bazı farklılıkları vardır. Öncelikle stor perdeler perde kısmı sökülerek yıkanabilirken zebra perdeler üzerine sabitli olduğu alüminyum çıtası ile sökülerek yıkama işlemine alınmaktadır. Stor perdeler tek kat iken zebra perdeler ise çift kattır. Yıkama sonrası zebra perdelerin tekrar toplanabilmesi için iyice süzülmesi gerekmektedir.

       Zebra perdelerde bazı durumlarda aparatlar sökülerek temizliğinin yapılması gerekebilmektedir. Böyle durumlarda harcanan efor iki katıdır diyebiliriz.

       Sizlerinde zebra perdeleriniz var ve yıkatmayı düşünüyorsunuz. İyi bir profesyonel firma arıyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Hemen arayın deneyimli personelimizle sizlere mutlu olacağınız bir hizmet sunalım.

Sipariş İçin:0224 2248571