Zemin Temizliği

temizlik / zemin temizliği 27-01-2016, 02:59 2 626   

zemin temizliği 

Zemin temizlik hizmet detayımız her türlü zeminin temizliği, cilalama ve parlatma işlemleri olarak sınıflandırabiliriz. Cilalama işlemi kristalize ve polimer cila olarak ikiye ayrılır.

Çok değişik alanlarda zemin temizliği vermiş ve vermekte olan firmamız zemin çeşitlerinin ki bunlar halıflex, karo, mozaik, fayans, mermer, epoxy, marley, laminant, helikopter beton kısaca tüm zemin hizmetlerinde müşterilerine kaliteli çözümler sunmaktadır.

2000 yılından beri halı yıkama, koltuk yıkamastorperde yıkama, temizlik dallarında hizmet vermekteyiz. Tam onbeş senedir mutlu müşteri pörtföyü oluşturmak için canla başla çalışmaktayız. Bizler siz değerli müşterilerimize hizmet sunarken kaliteyi en ön planda sunmayı amaç edindik. Bunları sırası ile ekonomik ve zamanında teslimle taçlandırdık.Bizler halı koltuk yıkama konusunda sektörün öncülerinden olmayı başardık kanımızca. Çünkü Bursada BURSAHALIYIKAMA adı bize ait olmasına rağmen müşterimizin yanlışlıkla aradığı diğer firmalara bursahalıyıkama mı? diye sorulunca evet cevabı verilmektedir.Meyve veren ağaç taşlanır. Bizler yinede gururluyuz, mutluyuz.

Temizlik hizmetlerini yıllardır sürdüren firmamız son yıllarda bireysel hizmet ihtiyaçlarından çok kurumsal ve toplu hizmetlere yönelmiştir. Yine de temizlik hizmet alımlarında zemin temizliği talebi olduğunda değerlendirme yapılmaktadır.

Bu paylaşıma henüz hiç yorum yapılmamış yorum yapmak istermisiniz ?

Yorum Ekle